הקשר בין איתור נזילות לייבוש תת רצפתי

הקשר בין איתור נזילות לייבוש תת רצפתי
נכתב על ידי משה רשף

איתור הנזילה הוא שלב חשוב מאוד
ישנם סוגים שונים של שירותים המוצעים לבעלי נכסים בכל רחבי הארץ. זאת בשל מקרים כאלו ואחרים שקורים לעתים בבתים או בדירות בישובים שונים. אם אנו מדברים למשל על נזילה שקרתה במקום מסוים בנכס, הרי שאנו יכולים להבין עד כמה איתור מקצועי של מקום הנזילה יוביל לתיקון מדויק של הבעיה, ולכך שהצנרת לא תמשיך להרטיב את מצעי החול או הסומסום מתחת לרצפה.

אך יש גם קשר חשוב בין איתור של מיקומי נזילות שונות ובין עוד שירות חשוב מאוד שרבים מבינים עד כמה הוא חייב להיות מבוצע לאחר האיתור. הכוונה היא לשירות של ייבוש רטיבות ברצפה. שירות כזה מדגיש מהלך כולל, אם נגדיר זאת כך, שבו הן מאתרים את הנזילה כמה שיותר מהר ובצורה מדויקת לחלוטין, הן מתקנים את הנזילה, והן מייבשים את המצעים כדי לסיים את הפרשה.

התיקון הנחוץ לאחר האיתור
נראה כי חשוב מאוד לדבר על הנחיצות הרבה של תיקון מקצועי של כל נזק מים לאחר שהוא קורה במבנה מסוים. אין ספק שאף דייר לא יוכל להשלים עם העובדה שבמקום המגורים שלו החול או הסומסום שמתחת לרצפה רטובים ברמות גבוהות. זאת מאחר ודבר כמו רטיבות מעל הפאנלים או פטריות ועובש במקומות שונים הם משהו שבעולם המודרני לא מקובל על אף אדם.

ברגע שמבינים עד כמה בעיות רטיבות שונות או נזקי מים יכולים לעשות צרות צרורות, כמו שאומרים, יש לעשות את הכול על מנת לתקן את נזק המים לאחר איתורו. לכן בין אם מדובר על עבודות חשובות של תיקון רטיבות בקיר פנימי ובין אם מדובר על כל עבודה רלוונטית אחרת, הרי שתיקון מוחלט יביא לאפשרות של ייבוש השטח הרטוב.

השלב הסופי של ייבוש החול הרטוב
אם כן, לאתר איתור של נזילות שונות ולאחר תיקונן באופן מוחלט, יש לשים דגש על השלב הסופי של הבעיה שיוצר נזק מים כזה או אחר. הכוונה היא לאותו מהלך של ייבוש רטיבות ברצפה המבוצע בצורה קפדנית על מנת לפתור את המצב שבו מתחת למרצפות תהיה רטיבות כלואה שתביא למראה מאוד לא נעים, לריחות לא נעימים, לפגיעה בעיצוב הבית או הדירה וכיו'.

עבודה מקצועית של ייבוש כזה באה לידי ביטוי בהצבה של מכונה מתקדמת וחזקה שיכולה לינוק את הלחות הכלואה מתחת לרצפה. כך, אם דואגים לזהות במהירות את היקף הנזק ומיקומו, ואם דואגים לתיקון מלא של הנזק ולשימוש במכונת ייבוש ברמה הטובה ביותר, ניתן להיות בטוחים שגם נזק לא פשוט הוא כזה שניתן לצאת ממנו בצורה חיובית מאוד.
מומחים לייבוש תת רצפתי בכל חלקי הארץ

מקור המאמר: http://www.articles.co.il/article.php?id=181313'

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *